Все в одному ПК
HP ProOne 240 All-in-One забезпечує потужність і функції для продуктивності та роботи бізнес-класу. Новітній процесор Intel, дисплей Full HD з діагоналлю 23,8 дюйма і функції поліпшення відеозображення в елегантному, стильному дизайні та з камерою що нахиляється.
Адаптований для сучасної роботи
Налаштуйтеся на успіх завдяки потужній продуктивності та розширеним відеофункціям - дизайн "все в одному".
Витончений, професійний дизайн
Оснащений тристороннім дисплеєм з мікрогранями, цей тонкий і стильний моноблок звільняє місце на вашому столі.
Видатні технології
Отримайте новітні технології завдяки потужному процесору Intel.
Windows 11
Працюйте в будь-якому місці без шкоди для продуктивності та безпеки за допомогою Windows 11 на базі технологій HP для спільної роботи та підключення.
Просте керування ПК
Витрачайте менше часу і відразу ж отримуйте необхідні оновлення за допомогою HP Support Assistant.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Колір | Білий |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 1335U |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3 |
| Вбудована веб-камера | 5 Mp |
| Вбудовані колонки | є |
| Виробник відеокарти | Intel |
| З підсвічуванням | Немає |
| Зовнішні порти і роз'єми | 1 х Audio combo port, 2 x USB 2.0, 1 х HDMI, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen1 Type A, 1 x R |
| К-ть потоків | 12 потоків |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | 240 G10 AiO/i5-1335U, 8, F512, кл+м, Win11P |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Мікрофон | є |
| ОС | Windows 11 Pro |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ MB |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Потужність блока живлення | 90 Вт |
| Призначення | Для роботи та навчання |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Сікет | 1744 |
| Тактова частота | 3200 MHz |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип пристрою | Моноблоки |
| Частота процесора | 1.3 |
- Ціна: 36 056 ₴








