Кухонний комбайн Ariete 1588 1 Blue, beige
8 604 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1588 1 Blue, beige
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонний комбайн із чашею із нержавіючої сталі, із зручним отвором для легкого додавання інгредієнтів. Його вінтажний дизайн нагадує про традиції та жести минулого на сучасних кухнях.
Особливості:
- Імпульсний режим
Комплектація:
- Міксер
- Інструкція
- Чаша
- Вінчик
- Гаки для тіста
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність чаші | 5.5 л |
| Артикул | 1588 1 Blue, beige |
| Вага (кг) | 6.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 43 х 39 х 29 см |
| Колір | Блакитний |
| Насадки | крюк для тіста, K-насадка для збивання, вінчик |
| Потужність, Вт | 1200 Вт |
| Режими | імпульсний режим |
| Тип кухонного комбайну | Кухонна машина |
| Функції | тістозамішувач, змішування, міксер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 604 ₴










