Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність чаші | 5 л |
| Артикул | GKM0022R |
| Вага (кг) | 6.96 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 55.6 х 34.6 х 30.6 см |
| Колір | Червоний |
| Насадки | м'ясорубка, насадка для тіста, блендер |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Режими | імпульсний режим |
| Тип кухонного комбайну | Кухонний комбайн |
| Функції | змішування, замішування тіста, блендер, м'ясорубка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 488 ₴








