Поліуретанова піна
Ефективність унікальної технології AdaptAir і алюмінієвих жирових фільтрів збільшується за рахунок особливої поліуретанової піни, яка дозволяє усунути до 98% всіх жирових частинок і інших забруднень і сприяє досягненню класу поглинання А.
Рециркуляція повітря
В режимі рециркуляції витяжка втягує повітря просочене димом і запахами, фільтрує його і повертає в кухню. У разі, якщо при відведенні повітря на вулицю або у вентиляційну шахту будинку недоступний, рециркуляція може стати кращим
Рівень шуму
Сьогодні кухня стала «громадським центром» всього будинку, тому особлива увага приділяється рівню шуму витяжки. Протягом останніх років, з огляду на зростання потужності кухонних витяжок, ми ретельно підбираємо шумоізоляційні матеріали.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WHI949EXBG |
| Вага (кг) | 19.1 кг |
| Дисплей | Немає |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Керування | сенсорне |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Кількість двигунів | 1 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 63 Дб |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, скло |
| Потужність м3/рік | 608 м3/рік |
| Режими | відведення повітря і рециркуляція |
| Тип витяжки | похила |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 12 192 ₴








