Ми розкриємо Вам таємницю - таємницю чудових волосся! Парова щітка Flexibrush - головний продукт краси і тепер Ви швидко зможете досягти бажаних результатів.
У якій би відчайдушною ситуації ви не виявилися, ви завжди можете покластися на паровій стайлер Steam Flexibrush: нагрівання стайлера і освіту пара займає всього 60 секунд, завдяки чому ви можете в лічені хвилини зробити потрібну укладку і надати волоссю додатковий об'єм.
Особливості- Керамічне покриття для рівномірного нагріву
- Функція пара для зручної укладки, легко наповнюється резервуар для води
- Готовність до роботи через 60 секунд
- Можливість завивати волосся
- Ненагревающийся наконечник
- Індикатор готовності
- Набір гребінців-насадок
- Автоматичний вибір напруги в мережі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор нагрівання | LED |
| Артикул | CB4N |
| Габарити (ВхШхГ) | 29 х 5 х 5 см |
| Діапазон температур | 140°C |
| Колір | чорний, рожевий |
| Особливості | керамічні щетини, подання пару, обертання шнура на 360° |
| Потужність, Вт | 25 Вт |
| Керування | Механічне |
| Час нагрівання | 60 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 605 ₴




