Електрочайник Tefal Express (KO299830) відрізняється надійністю і хорошою функціональністю. Корпус зроблений з високоякісного термостійкого харчового пластику, завдяки чому вода не має стороннього запаху і присмаку при кип'ятінні.
Резервуар має максимальний обсяг води 1.5 літра, яка закипає в лічені хвилини, завдяки потужності Потужність 2200 Вт. Знімний фільтр в носику утримує дрібні частинки накипу, щоб вода завжди була чистою.
Модель оснащена функцією автоматичного відключення при закипанні і пристроєм захисту при включенні без води. Tefal Express (KO299830) легко включати за допомогою розташованої під ручкою кнопки включення / вимикання. Наявність градуйованою шкали, розташованої з двох сторін, дозволяє легко стежити за кількістю рідини. Tefal Express - втілення стилю і комфорту експлуатації.
Компанія Tefal відома і популярна у всьому світі. Багато років праці дозволили компанії вирости в потужного виробника, відомого у всьому світі, в першу чергу завдяки різноманітному посуду, що має антипригарне покриття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | Зовнішній |
| Артикул | KO299830 |
| Вага (кг) | 0.86 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 19.5 х 17 х 16.5 см |
| Колір | Чорний |
| Мoдель | KO299830 |
| Об'єм резервуара, л | 1.5 л |
| Особливості | Світловий індикатор |
| Потужність, Вт | 2200 Вт |
| Терморегулятор | Немає |
| Тип нагрівального елемента | Прихований (диск) |
| Тип чайника | звичайний |
- Ціна: 1 272 ₴






