Зручний і надійний
Шкала об'єму має зручні позначки, а для комфортного використання є ручка з кнопкою відкриття кришки. За увімкнення відповідає окрема клавіша, розташована в нижній частині чайника. Довжина проводу підставки становить 80 см.
Strix-контролер
Нагрівальний елемент — прихований. Його ефективне розташування разом із потужністю 2150 Вт забезпечує швидке досягнення заданої температури. За надійний захист від перегрівання й автоматичне вимкнення в разі браку води відповідає контролер Strix. Його ресурс — до 15 000 робочих циклів, що дорівнює 10 рокам інтенсивного використання пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | Зовнішній |
| Артикул | EKL-F17WG |
| Вага (кг) | 0.88 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 24 х 23 х 15.5 см |
| Колір | Світло-сірий |
| Об'єм резервуара, л | 1.7 л |
| Особливості | Світловий індикатор |
| Потужність, Вт | 2150 Вт |
| Терморегулятор | Немає |
| Тип нагрівального елемента | Прихований (диск) |
| Тип чайника | звичайний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 656 ₴




