Щітка-випрямляч ARDESTO HSB-621 з керамічним покриттям і регулюванням температури для швидкого випрямлення та створення гладкої зачіски.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Випрямлячі |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор нагрівання | дисплей |
| Артикул | HSB-621 |
| Габарити (ВхШхГ) | 32 х 8 х 5 см, 5x32x8 см |
| Гофре | - |
| Довжина кабелю | 180 см |
| Додатково | дисплей, обертання шнура на 360 град, регулятор температури |
| Діапазон температур | 80-230 °С |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Інструкція, Гарантійний талон, Щітка-випрямляч |
| Максимальна температура | 230 |
| Особливості | керамічні щетини, обертання шнура на 360°, регулювання температури нагрівання, автовідключення |
| Покриття пластин | кераміка |
| Потужність, Вт | 70 Вт |
| Регулювання температури | Є |
| Керування | електронне |
| Функції | створення гладкої зачіски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴








