



Обігрівач інфрачервоний UFO ECO TERM ECO-EC/18
4 425 ₴
- Готово до відправки
- Код: ECO-EC/18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ECO Term обігрівач від ТМ UFO має сучасний дизайн. Потужний, розрахований до 24 м2. Не займає багато місця. Починає гріти вже через 30 секунд після ввімкнення. Має термостат, який підтримує задану температуру у кімнаті. Завдяки термостату економить електроенергію. Датчик автовідключення вимкне обігрівач при випадковому перекиданні. Для зручності ECO Term має ручку, що дозволяє легко переміщувати обігрівач та кріплення для змотування кабелю.
Добре гріє, надійний, не сушить повітря, дихається легко. ECO Term залишає тільки приємні враження.
Сфери застосування обігрівача ECO Term:
- Обігрів житлових та не житлових приміщень;
- Обігрів ангарних приміщень;
- Обігрів вентильованих приміщень;
- Обігрів транзитних приміщень (з дверима, що часто відкриваються);
- Обігрів веранд, альтанок, терас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UFO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ECO-EC/18 |
| Вага (кг) | 2.7 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 952 х 218 х 141 мм |
| Керування | механічне |
| Колір | Чорний |
| Площа обігріву, м2 | 24 кв.м |
| Потужність, кВт | 2000 Вт |
| Спосіб встановлення | підлоговий |
| Термостат | Да |
| Тип нагрівального елемента | фламентин |
| Тип нагрівача | інфрачервоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 425 ₴




