PRIME Technics PKP 1725
>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRIME Technics |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PKP 1725 B |
| Вага (кг) | 0.9 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 21.2 х 20.3 х 15 см |
| Колір | Чорний |
| Об'єм резервуара, л | 1.7 л |
| Особливості | Світловий індикатор |
| Потужність, Вт | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елемента | Прихований (диск) |
| Тип чайника | звичайний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴




