Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EcoFlow |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2048 Вт·год |
| Интерфейсы | прикурювач, 4 х розетка 230 В, 3 x USB Type C, 1 x DC-роз'єм, 1 x USB Type A |
| Вес (кг) | 20.3 кг |
| Максимальна потужність, Вт | 4800 |
| Мощность, Вт | 2400 |
| Назначение | для великої побутової техніки, для будинку, для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 494 х 242 х 305 мм |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель, авто (прикурювач) |
| Температурний режим роботи | -10°C - +45°C |
| Час заряджання від мережі 220 В | 1.2 г |
Информация для заказа
- Цена: 59 999 ₴






