Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Общий объем | 93 л |
| Страна производитель | Китай |
| Количество компрессоров | 1 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 21,7 |
| Высота | 85 см |
| Глибина, см | 45 см |
| Цвет | Серебристый |
| Количество дверей | 1 двері |
| Кількість полиць в холодильній камері | 3 |
| Об'єм морозильної камери, л | 9 л |
| Объем холодильной камеры | 84 л |
| Система розморозки морозильної камери | Ручна |
| Система розморозки холодильної камери | Ручна |
| Спосіб встановлення | окремостоячий |
| Тип компресора | поршневий |
| Тип холодильника | Однодверний |
| Управление | Механическое |
| Ширина | 47.2 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 422 ₴




