Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Цвет | Синий |
| Страна производитель | Китай |
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Дополнительно | зберігати в сухому місці |
| Застежка | підковдра на блискавці, наволочки на ґудзиках |
| Количество наволочек | 2 |
| Материал | 100% бавовна, сатин |
| Рекомендації щодо догляду | прати при температурі 30 °С, не відбілювати, прасувати при температурі не більше 110 °С, не застосов |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Розмір простирадла | 180 x 240 см |
| Розмір підковдри | 160 х 220 см |
| Спальный размер | півтораспальний євро |
| Срок годности | необмежений |
| Тип | Постільний комплект |
| Плотность | 205 ТС |
Информация для заказа
- Цена: 1 995 ₴











