Дисплей із ефектом занурення
Вражаючий 17-дюймовий IPS-дисплей із VRR і 100% покриттям sRGB — усе, що вам потрібно.
Продуктивність ШІ нового покоління
Майбутнє ігор уже настало — завдяки новим процесорам AMD Ryzen AI серії 300 із підтримкою ШІ та відеокартам NVIDIA RTX серії 50.
Створений для ігор, готовий до всього
Завдяки однозонній RGB-клавіатурі з цифровим блоком і FHD-камері новий OMEN 17 готовий до будь-яких викликів.
Процесори AMD Ryzen AI 300 з графічним ядром AMD Radeon
Пориньте у світ генеративного ШІ та цифрових помічників на сучасних ПК зі штучним інтелектом на базі процесорів AMD Ryzen AI 300.
Технологія AMD FreeSync Premium
Кожен геймер заслуговує на плавний і стабільний ігровий процес. Грайте впевнено завдяки високій частоті оновлення, компенсації низької частоти кадрів і мінімальній затримці. Дисплей із сертифікацією AMD FreeSync Premium забезпечить вам саме це.
Змінна частота оновлення
Досягайте максимальної продуктивності під час творчої роботи без шкоди для автономності. Технологія VRR дозволяє комп’ютеру динамічно регулювати частоту оновлення відповідно до частоти кадрів контенту, який ви переглядаєте.
Дисплей із сертифікацією Eyesafe
Дисплеї Eyesafe, сертифіковані TÜV, відповідають стандартам низького випромінювання синього світла та захищають очі від його шкідливого впливу без спотворення кольорів — для комфортної роботи навіть під час тривалих сесій.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Тип накопителя | SSD |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | C3UU9EA |
| Вес (кг) | 2.95 кг |
| Высота | 30 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.5-30 x 397.5 x 277.9 |
| Глибина, см | 277 мм |
| Диагональ экрана | 17.3" дюйм |
| К-ть потоків | 16 |
| Модель відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| ОС | DOS |
| Объем SSD | 1 ТБ |
| Объем видеопамяти | 8 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ MB |
| Оптический привод | 1 |
| Особенности | українська клавіатура, підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
| Покриття екрану | матова |
| Роз'єми і порти | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 3.2 Gen 2, HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Разрешение | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP OMEN |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Тип процессора | AMD Ryzen AI 7 350 (2.0 - 5.0 ГГц) |
| Частота процессора | 5 |
| Ширина | 397 |
- Цена: 144 999 ₴









