Hansa Вытяжка телескопическая, 60см, 270м3ч, черный
3 775 ₴
- Готово к отправке
- Код: OTP6233BH
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Витяжка Hansa OTP6233BH відноситься до моделей вбудованого типу. Вона досить добре вписується в будь-який тип інтер'єру, оскільки зовнішність адаптована під будь-який стиль. При цьому на увазі залишається лише невелика частина загальної конструкції, за рахунок чого техніка успішно гармонує з іншими побутовими приладами. Стандартні розміри шириною 60 см дозволять провести швидкий і точний монтаж.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Страна производитель | Польша |
| Количество скоростей | 3 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | OTP6233BH |
| Вес (кг) | 5.8 кг |
| Высота | 17,6 |
| Глибина, см | 30 |
| Дисплей | Немає |
| Дополнительно | клас захисту від ураження електричним струмом: II, автоматичний запуск |
| Диаметр выходного отверстия | 120/150 мм |
| Керування | кнопкове, електронне |
| Класс энергопотребления | C |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | кухонна витяжка , інструкція, гарантійний талон, зворотній клапан, шнур живлення з вилкою |
| Количество двигателей | 1 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 63 Дб |
| Материал корпуса | Метал, пластик |
| Освещение | LED |
| Потужність м³/год | 270 м3/год |
| Режими | відведення повітря і рециркуляція |
| Тип вытяжки | телескопічна |
| Ширина | 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 775 ₴










