Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Optonica |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1036 Вт*рік |
| Інтерфейси | прикурювач, DC, 3 х розетка 220 В, 3 x USB Type A, 1 x USB Type C |
| Артикул | B1000-A1 |
| Вага (кг) | 9.1 кг |
| Мoдель | 1000W, 1037Wh |
| Особливості | З дисплеєм, З ручкою |
| Потужність, Вт | 1000 Вт |
| Призначення | для великої побутової техніки, для будинку, для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 332 x 240 x 250 мм |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель |
| Температурний режим роботи | - 10 °C до +40 °C |
| Час заряджання від мережі 220 В | 7.5 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 449 ₴





