Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INTERLUX |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2.17 кг |
| Установка | для підлоги, настінний |
| Габарити (ВхШхГ) | 38,5 х 53,5 х 20 см |
| Цвет | Белый |
| Площа обігріву, м² | 20 |
| Потужність, кВт | 2000 Вт |
| Термостат | Да |
| Тип нагрівального елемента | відкритий |
| Тип обогревателя | конвектор |
Информация для заказа
- Цена: 798 ₴








