Бездротова проекція
Ізбавтеся від купи дротів завдяки можливостям легкої бездротової проекції та дизайну з прихованим апаратним ключем.
Яскравість 4 500 люменів
Насолоджуйтесь максимально чітким та барвистим зображенням навіть за денного освітлення та з великого відстані (у приміщеннях від середнього до великого розміру) завдяки яскравості 4 500 люменів.
Роздільна здатність XGA
Даже на великих відстанях цей проектор дає змогу відтворювати чітке зображення завдяки роздільній здатності 1024x768 XGA.
Відображення HDMI 3D
Замість плоского зображення – 3D. Зображення на екрані, здається, переносяться у вашу кімнату завдяки підтримці відображення HDMI 3D.
Acer LumiSense™
Acer LumiSense™ налаштовує яскравість зображення та насиченість кольорів залежно від вмісту, який ви переглядаєте.
Acer ColorSafe II
Насолоджуйтесь чіткими, природними кольорами з технологією ColorSafe II, яка контролює динамічні рівні RGB для запобігання послабленню кольорів.
Acer BlueLightShield™
Захистіть свій зір від лишнього навантаження, застосовуючи технологію Acer BlueLightShield™.
Робота нон-стоп
Проектор може працювати нон-стоп 24 години 7 днів на тиждень, що ідеально підходить для трансляції відео в громадських місцях.
Футбольний режим
Збирайте друзів і зараз радійте успіху улюбленої спортивної команди на граніозному екрані. Футбольний режим удосконалює кольори для чіткого перегляду всіх подій.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Лампа | |
| Мощность лампы | 220 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MR.JTV11.001 |
| Вбудовані колонки | Да |
| Зовнішні порти і роз'єми | 1 x VGA (D-Sub), 1 x RCA, 1 x USB, 1 x 3.5 мм, 1 x RS232, 1 x 3.5 мм (audio in) |
| Цвет | Black |
| Количество цветов | 1.07 млрд |
| Максимальна діагональ зображення | 7.62 м |
| Мінімальна діагональ зображення | 0.58 м |
| Підтримка форматів | 4:3, 16:9 |
| Роздільна здатність матриці, МП | 1024 x 768 |
| Технология | DLP |
| Тип | для домашнього кінотеатру |
| Тип матрицы | XGA |
| Типи проекції | фронтальна |
| Фокусное расстояние | 21.85 - 24.01 мм |
| Яркость | 4500 (ANSI lm) |
- Цена: 19 760 ₴










