Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 1stPlayer |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FK2 Black-Yellow |
| Высота спинки | 91 см |
| Замок регулювання нахилу | Да |
| Колір каркаса | чорний |
| Цвет обивки | Желтый |
| Угол наклона | 1 - 14° |
| Максимальна висота сидіння | 45 см |
| Максимальне зріст користувача | 190 см |
| Максимальная нагрузка | 160 кг |
| Материал покрытия | ПВХ |
| Материал рамы | Металл |
| Материал роликов | нейлон |
| Межа нахилу спинки | 170° |
| Мoдель | FK2 Black-Yellow |
| Налаштування підголівника | Да |
| Налаштування підлокітників | 3D |
| Нижній поріг висоти сидіння | 36 см |
| Основа | 5-star Nylon Base |
| Розмір роликів | 50 мм |
| Розмір сидіння | 55 х 52 см |
| Тип механизма | газ-ліфт |
Информация для заказа
- Цена: 7 126 ₴






