Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Special4You |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 70 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | E5555 |
| Цвет обивки | чорний, червоний |
| Максимальна висота підлокітників | 75 см |
| Максимальна висота сидіння | 55 см |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Материал покрытия | текстиль |
| Материал рамы | метал, пластик |
| Налаштування підлокітників | є |
| Нижній поріг висоти сидіння | 45 см |
| Розмір сидіння | 50 x 48 см |
| Тип механизма | тілт |
Информация для заказа
- Цена: 5 287 ₴




