Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АКЛАС |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00130261 |
| Высота спинки | 76 см |
| Замок регулювання нахилу | Да |
| Колір каркаса | білий |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Максимальна висота підлокітників | 79 см |
| Максимальна висота сидіння | 58 см |
| Максимальне зріст користувача | 200 см |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Материал покрытия | текстиль |
| Материал рамы | Металл |
| Мoдель | Харлі R OT-R299H Бежеве |
| Налаштування підголівника | Да |
| Нижній поріг висоти сидіння | 49 см |
| Основа | 5 ніжок із колесами |
| Розмір сидіння | 52 х 50 см |
| Тип механизма | Релакс |
| Ширина області плечей | 52 см |
Информация для заказа
- Цена: 7 355 ₴










