Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ANDA Seat |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | AD18Y-14-OB-PV/C |
| Высота спинки | 140 см |
| Замок регулювання нахилу | Да |
| Колір каркаса | чорний |
| Цвет обивки | Оранжевый |
| Максимальна висота сидіння | 56 см |
| Максимальне зріст користувача | 180 см |
| Максимальная нагрузка | 90 кг |
| Материал покрытия | штучна шкіра |
| Материал роликов | прогумовані |
| Межа нахилу спинки | 160° |
| Мoдель | Phantom Tiger Edition Size L Orange |
| Налаштування підголівника | Да |
| Налаштування підлокітників | 1D |
| Нижній поріг висоти сидіння | 47 см |
| Основа | 5 ніжок із колесами |
| Тип механизма | Conventional Tilt |
| Ширина області плечей | 55 см |
Информация для заказа
- Цена: 13 924 ₴










