Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Barsky |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SD-15 |
| Высота спинки | 75 см |
| Цвет обивки | Черный |
| Максимальна висота сидіння | 55 см |
| Максимальне зріст користувача | 180 см |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Материал покрытия | штучна шкіра |
| Материал рамы | Пластик |
| Материал роликов | прогумовані |
| Мoдель | Sportdrive |
| Налаштування підголівника | Нет |
| Нижній поріг висоти сидіння | 46 см |
| Розмір сидіння | 48 х 53 см |
| Тип механизма | тілт |
| Ширина області плечей | 53 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 940 ₴










