Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Must |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2560 Вт*год |
| Интерфейсы | 4 х розетка 220 В, 1 x USB Type C, 6 x USB Type A |
| Артикул | HBP1800--2024OS |
| Вес (кг) | 30 кг |
| Мoдель | 2000W, 2560Wh |
| Особенности | З дисплеєм, З ручкою, З колесами |
| Мощность, Вт | 2000 Вт |
| Назначение | для великої побутової техніки, для будинку, для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 499 х 359 х 234 мм |
| Спосіб заряджання станції | мережа |
Информация для заказа
- Цена: 34 995 ₴






