Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cybex |
| Цвет | Бежевый |
| Страна производитель | Китай |
| Перекидная ручка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 522005243 |
| Багажная корзина | Да |
| Вес (кг) | 12.9 кг |
| Возрастная группа | С рождения |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Колеса | поліуретан |
| Комплектация | бампер, прогулянковий блок |
| Мoдель | Gazelle S TPE Almond Beige |
| Особенности | захист від сонця, регульована ручка |
| Поворотні колеса | Да |
| Регулировка спинки | + |
| Ремни безопасности | 5-ти точечні |
| Розміри в розкладеному стані | 93-106 x 65 x 100-110 см |
| Розміри в складеному стані | 75 х 56 х 32 см |
| Тип | коляска для прогулянок |
| Ширина шасі | 65 см |
Информация для заказа
- Цена: 33 300 ₴




