Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cybex |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Перекидная ручка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 524001171 |
| Багажная корзина | Да |
| Вес (кг) | 11.2 кг |
| Возрастная группа | С рождения |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Колеса | поліуретан |
| Комплектация | бампер, прогулянковий блок, шасі |
| Мoдель | Balios S Lux BLK Moon Black (з бампером) |
| Особенности | регулююча по висоті ручка, регулююча підніжка |
| Поворотні колеса | Да |
| Регулировка спинки | + |
| Ремни безопасности | 5-ти точечні |
| Розміри в розкладеному стані | 108 х 86 х 60 см |
| Розміри в складеному стані | 77 х 60 х 45 см |
| Тип | коляска для прогулянок |
| Ширина шасі | 60 |
Информация для заказа
- Цена: 20 700 ₴




