Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 5133002779 |
| Вес (кг) | 3.9 кг |
| Вид | торцювальна |
| Использование | ручне |
| Глибина пропила під кутом 45 ° | 50 мм |
| Глибина пропила під кутом 90 ° | 66 мм |
| Длина кабеля | 2.5 м |
| Диаметр диска | 190 мм |
| Питание | Сеть |
| Мощность, Вт | 1600 Вт |
| Назначение | побутовий |
| Тип | ручна |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Функции | можливість приєднання до пилососа, лазерний покажчик лінії різу для точного пиляння, можливість вико |
| Скорость вращения | 5000 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 6 110 ₴









