Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Питание | Аккумулятор |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | HS009GZ |
| Вес (кг) | 5.4 кг |
| Использование | ручне |
| Глибина пропила під кутом 45 ° | 61 мм |
| Глибина пропила під кутом 90 ° | 85 мм |
| Диаметр диска | 235 мм |
| Мoдель | HS009GZ XGT, 36В, 235 мм |
| Мощность, Вт | працює від акумулятора |
| Назначение | професійний |
| Скорость вращения | 4500 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 25 338 ₴





