Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Питание | Аккумулятор |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 5133001164 |
| Вес (кг) | 2.8 кг |
| Вид | циркулярна |
| Использование | ручне |
| Глибина пропила під кутом 45 ° | 32 мм |
| Глибина пропила під кутом 90 ° | 45 мм |
| Диаметр диска | 150 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Мощность, Вт | працює від акумулятора |
| Назначение | побутовий |
| Тип | ручна |
| Функции | можливість приєднання до пилососа |
| Скорость вращения | 4700 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 5 356 ₴










