Шліфувальна машина Makita LXT, 5Аг х 2шт, Makpac, 125 мм (DGA504RTJ)
Makita DGA504RTJ - це компактна акумуляторна болгарка, ергономічна форма якої дозволяє працювати однією рукою.
Електронна система обмеження струму з сигнальною лампою дає можливість безперервно користуватися болгаркою з одночасним контролем навантаження двигуна.
Система блокування з сигнальною лампою запобігає пуск болгарки Makita DGA504RTJ під час підключення акумуляторної батареї і включає її, якщо заряд батареї не досяг певного показника.
У комплект поставки, крім болгарки Makita DGA504RTJ, входить також валіза для транспортування MakPac, 2 акумулятора 5,0 Ah, зарядний пристрій, захисний кожух, бічна ручка, зажимна гайка, опорна шайба, торцевий ключ і шліфувальний диск.
Переваги для користувача:
- легка і компактна болгарка
- електронна система обмеження струму
- система блокування з сигнальною лампою
- індикатор розрядки акумулятора
- безщітковий мотор.
Японська компанія Makita є постачальником технологічних рішень та інноваційних досягнень науки в багато галузей життя і діяльності людини, покликаних поліпшити якість побуту та умови професійної діяльності своїх споживачів.
Основним напрямком розвитку компанії є розробка високотехнологічного обладнання для обробки деревини, металу, будівельних та природних матеріалів, ручного та електроінструменту.
Гнучкість до потреб ринку, що розвивається, висока якість продукції та впровадження нанотехнологій зумовили популярність японських виробів серед любителів і професіоналів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 5 Аг |
| Артикул | DGA504RTJ |
| Вага (кг) | 2.3 кг |
| Довжина різьблення шпинделя | 22.23 мм |
| Додаткові характеристики | пластиковий кейс, додаткова рукоятка, захисний кожух, захист від перевантаження |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Комплектація | шліфувальна машина, аккумулятор - 2 шт, зарядний пристрій, кейс, додаткова рукоятка, захисний кожух, |
| Максимальні обороти, об / хв | 8500 об/хв |
| Мoдель | LXT, 5 Аг х 2 шт., Makpac, 125 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | плавний пуск, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення), швидкознімний кожух |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |
- Ціна: 22 290 ₴







