=
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Solex |
| Цвет | Серый |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Тунель |
| Гарантийный срок | 0 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 10.5 кг |
| Высота | 1.8 м |
| Внутрішній намет | POLYIAMIDA respirabil |
| Водостойкость тента | 2000 мм в. ст. |
| Зовнішній тент | 185T Polyester 2000 мм |
| Каркас | скловолокно (fiberglass) |
| Количество слоев | Двухслойные |
| Мoдель | чотиримісна сіра |
| Вместимость | чотиримісні |
| Наличие тамбура | є |
| Назначение | універсальні |
| Підлога | поліетилен |
| Розмір упаковки | 61 x 26 см |
| Розміри зовнішні | 480 x 250 x 180 см |
| Розміри спального місця | 210 x 240 x 160 см |
Информация для заказа
- Цена: 6 690 ₴




