Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Solex |
| Цвет | Оранжевый |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Кемпинговые |
| Форма | Полусфера |
| Гарантийный срок | 0 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 1.3 м |
| Внутрішній намет | Breathable Polyamide |
| Водостойкость тента | 1500 мм в. ст. |
| Зовнішній тент | 190T Polyester 1500 мм |
| Каркас | скловолокно (fiberglass) |
| Количество слоев | Двухслойные |
| Мoдель | DOHA 2 |
| Вместимость | двомісні |
| Наличие тамбура | є |
| Підлога | поліетилен |
| Розмір упаковки | 41 x 38 см |
| Розміри зовнішні | 245 x 230 x 130 см |
| Розміри спального місця | 230 x 145 x 130 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 602 ₴




