Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YVolution |
| Цвет | Синий |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3 |
| Вид | Самокат |
| Возрастная группа | 3х років |
| Діаметр коліс, дюймів | 80 мм, 127 мм |
| Заднє гальмо | Ножний |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Материал | Алюминий |
| Оснащение | Прогумовані ручки, Спеціальний слотом на кермі для підвішування |
| Особенности | висота керма регулюється, складна конструкція, широка дека для двох стоп, кермо повертається дугою |
| Регулювання висоти керма | 80 см, 62,5 см, 75 см, 85 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 076 ₴


![YVolution Самокат YGlider NUA[Синий], фото 1](https://images.prom.ua/6663416763_w640_h640_yvolution-samokat-yglider.jpg)
![YVolution Самокат YGlider NUA[Синий], фото 2](https://images.prom.ua/6663416764_w40_h40_yvolution-samokat-yglider.jpg)
![YVolution Самокат YGlider NUA[Синий], фото 3](https://images.prom.ua/6663416765_w40_h40_yvolution-samokat-yglider.jpg)
![YVolution Самокат YGlider NUA[Синий], фото 4](https://images.prom.ua/6663416766_w40_h40_yvolution-samokat-yglider.jpg)
![YVolution Самокат YGlider NUA[Синий], фото 5](https://images.prom.ua/6663416767_w40_h40_yvolution-samokat-yglider.jpg)
![YVolution Самокат YGlider NUA[Синий], фото 6](https://images.prom.ua/6663416768_w40_h40_yvolution-samokat-yglider.jpg)
![YVolution Самокат YGlider NUA[Синий], фото 7](https://images.prom.ua/6631584353_w40_h40_yvolution-samokat-yglider.jpg)
![YVolution Самокат YGlider NUA[Синий]](https://images.prom.ua/6663416763_yvolution-samokat-yglider.jpg)
