Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EcoFlow |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1024 Вт*год |
| Интерфейсы | прикурювач, 4 х розетка 220 В, 2 x USB Type C, 2 x DC-роз'єм, 2 x USB Type A |
| Артикул | EFDELTA3P-EU |
| Вес (кг) | 12.5 кг |
| Выходное напряжение | 15 В, 20 В, 12 В, 5 В, 230 В, 9 В, 28 В |
| Особенности | З дисплеєм, Power Delivery, QC швидка зарядка 3.0, З ручкою, Підтримка додаткової батареї, Наскрізне заряджання, Швидке заряджання батареї, чиста синусоїда, додаток IOS/Android |
| Період експлуатації | 4000 зарядів до 80% потужності |
| Мощность, Вт | 1800 Вт |
| Назначение | для великої побутової техніки, для будинку, для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 397.6 x 202 x 283.6 мм |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель, авто (прикурювач) |
| Температурний режим роботи | -20 С до +40 С |
| Час заряджання від мережі 220 В | 1 г |
Информация для заказа
- Цена: 46 018 ₴










