607Wh ємності, 600W сумарної потужності, 2 розетки, 2 роз'єми DC5521 та USB-C/USB-A порти відкривають безмежні можливості підключення електроприладів вдома або на природі. Zendure SuperBase 600M - безшумна і компактна зарядна станція з правильною синусоїдою, яка зарядить все, що завгодно в польових умовах!
Особливості:
- Li-ion батарея на 607 Wh: Вистачить на 50 зарядок смартфона, 8 зарядок ноутбука або на 6 годин роботи 43” телевізора.
- 9 через 1: Заряджай 9 пристроїв одночасно на сумарній потужності 600W.
- 2 розетки змінного струму: З вбудованим перетворювачем напруги на 230V кожна, забезпечують безперебійну роботу побутових приладів сумарною потужністю до 600W.
- 2xDC5521 + гніздо прикурювача: Підключай міні-холодильники, електронасоси, вентилятори або інші пристрої постійного струму. Сумарна потужність до 120W. USB-C 100 W Power Delivery порт: Зарядить MacBook Pro 15” з 0 до 100% за 1.5 години.
- Три порти USB-A 5V/2.4A: Гарантують максимальну швидкість заряджання для ґаджетів, не обладнаних технологією Quick Charge 3.0.
- 4 способи заряджання: Від мережі, від прикурювача, через USB-C порт або за допомогою сонячної панелі. Повністю заряджається за 2.5 години при використанні подвійної зарядки.
- Ультракомпактність: З габаритами всього 280х190х140 мм, SuperBase 600M на 52% менше від аналогічних батарей.
- Абсолютно безшумна: У станції використовується високочастотна схема, яка в цілому генерує менше тепла, а алюмінієвий корпус ефективно його розсіює.
- 10W LED ліхтарик: 2 режими яскравості, SOS та спалах. Забезпечить яскраве освітлення у темний час доби.
- Простота використання: LCD дисплей із зрозумілою індикацією, кнопки керування живленням на кожен тип роз'ємів та ручка для перенесення....
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Zendure |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 607 Вт·год |
| Інтерфейси | прикурювач, 2 х розетка 220 В, 3 x USB Type A, 1 x USB Type C, 2 x DC-роз'єм |
| Артикул | ZDSB600M-GY-EU |
| Вага (кг) | 6.5 кг |
| Вихідна напруга | 15 В, 20 В, 12 В, 5 В, 230 В, 9 В |
| Мoдель | SuperBase 600M |
| Особливості | З дисплеєм, Power Delivery, З ручкою, З індикатором рівня заряду, З ліхтариком, чиста синусоїда |
| Період експлуатації | 3500 зарядів до 80% потужності |
| Потужність, Вт | 600 Вт |
| Призначення | для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 28 x 19 x 13.8 см |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель, авто (прикурювач) |
| Температурний режим роботи | -10°C - +40°C |
| Час заряджання від мережі 220 В | 2.3 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 494 ₴










