Потужний внутрішній пристрій із універсальними зовнішніми вихідними портами дозволить увімкнути світло та зарядити телефони. Джерело живлення для вашого GPS, електронного барометра, телевізора, ігрового комп’ютера, осушувача повітря, снігоочисника, міні-холодильника, портативної плити, медичного обладнання, живлення вашого приладу в будь-який час.
Зверніть увагу на потенційна небезпека, протистояти критичним обставинам за допомогою EB150, стале джерело живлення може врятувати життя.
Plug-and-go повністю замінює бензиновий генератор
Провідна в галузі технологія, включаючи порти живлення 1000 Вт змінного струму та 45 Вт USB-C
Вбудований MPPT
Надбезпечна літієва батарея
Інтелектуальна система охолодження
Способи заряджання (сонячна панель, настінна розетка змінного струму 200 Вт)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1500 Вт*год |
| Інтерфейси | прикурювач, 2 х розетка 220 В, 4 x USB Type A, 1 x USB Type C |
| Артикул | EB150 blue |
| Вага (кг) | 16.2 кг |
| Вихідна напруга | 220 - 240 В |
| Мoдель | PowerOak EB150 blue 1000W |
| Особливості | З дисплеєм, Power Delivery, QC швидка зарядка 3.0, З ручкою, З індикатором рівня заряду, чиста синус |
| Період експлуатації | 2500 зарядів до 80% потужності |
| Потужність, Вт | 1000 Вт |
| Призначення | для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 37.1 х 36.4 х 16.5 см |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель, авто (прикурювач) |
| Температурний режим роботи | - 10 °C до +40 °C |
| Час заряджання від мережі 220 В | 10 г |
- Ціна: 27 619 ₴









