PowerPlant G20 — надійна зарядна станція з LiFePO4 акумулятором на 1536 Вт-год, що забезпечує потужність 1 800 Вт. Завдяки цій електростанції ви зможете отримати енергію для живлення необхідних пристроїв у разі несподіваного відключення електроенергії. Наявність різних виходів потужності допоможуть живити все від ноутбуків до кондиціонерів.
Особливості:
- номінальна/пікова потужність: 1800W/2400W;
- час заряджання станції 1.5 години;
- життєві цикли: 3000 (зберігаючи 80% своєї початкової місткості).
PowerPlant G20 може живити більшість побутових та кухонних приладів, таких як блендери, електричні плитки, радіоприймачі, проєктори та багато іншого. При несподіваному відключенні подачі енергії він ідеально підійде для ролі домашньої резервної системи. Також він стане відмінним джерелом енергії для кемпінгу, кочового життя у будинку на колесах тощо.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1536 Вт*г |
| Інтерфейси | прикурювач, 2 х розетка 220 В, 1 x USB Type C, 1 x DC-роз'єм, 1 x XT60, 1 x USB Type A |
| Артикул | PB931385 |
| Вага (кг) | 15 кг |
| Вихідна напруга | 18 В, 230 В, 100 В, 120 В |
| Мoдель | G20 1800W 1536Wh |
| Особливості | З дисплеєм, Power Delivery, QC швидка зарядка 3.0, З ліхтариком, Швидке заряджання батареї, чиста си |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Призначення | для великої побутової техніки, для будинку, для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 388 x 248 x 311 мм |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель, авто (прикурювач) |
- Ціна: 35 477 ₴










