Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1152 Вт*год |
| Интерфейсы | 2 х розетка 220 В, 4 x USB Type A, 2 x USB Type C |
| Артикул | 23990 |
| Вес (кг) | 15.5 кг |
| Мoдель | CHARGER i1000, 1000W |
| Особенности | З дисплеєм, чиста синусоїда |
| Мощность, Вт | 1000 Вт |
| Назначение | для великої побутової техніки, для будинку, для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 34 х 28.5 х 21.5 см |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель |
| Час заряджання від мережі 220 В | 2 г |
Информация для заказа
- Цена: 25 960 ₴









