Універсальність в одному пристрої
HP ProOne 245 All-in-One забезпечує потужність і широкі можливості для продуктивної роботи й ефективності бізнесу. Отримайте потужність з новітнім процесором AMD, дисплеєм Full HD з діагоналлю 23,8 дюйма та функціями покращення відеозображення у витонченому, стильному дизайні й камерою з можливістю нахилу.
Оптимізовано для сучасної роботи
Створіть умови для успіху завдяки високій продуктивності та розширеним можливостям для роботи з відео — і все це в одному корпусі.
Витончений, професійний дизайн
Цей тонкий і стильний моноблок із дисплеєм з тонкими рамками дозволяє зекономити місце на столі.
Чудові технологічні можливості
Отримайте найновіші технології в одному пристрої завдяки потужному процесору AMD.
Створено для кращого майбутнього
Інновації для розширення короткотривалого впливу з метою забезпечення позитивних довготривалих змін.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 7320U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3 |
| Вбудована веб-камера | 5 Mp |
| Вбудовані колонки | є |
| Виробник відеокарти | AMD |
| З підсвічуванням | Немає |
| Зовнішні порти і роз'єми | 1 х Audio combo port, 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.1, 1 х HDMI, 1 x RJ45 |
| К-ть потоків | 8 потоків |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | ProOne 245 G10 AiO / Ryzen3 7320U, 8, 512, WiFi, W |
| Модель відеокарти | Radeon 610M |
| Мікрофон | є |
| ОС | Windows 11 Pro |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ MB |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 (3-е покоління) |
| Потужність блока живлення | 90 Вт |
| Призначення | Для роботи та навчання |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Сікет | FP6 |
| Тактова частота | 6400 MHz |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип пристрою | Моноблоки |
| Тип процесора | AMD Ryzen 3 |
| Частота процесора | 2.4 |
- Ціна: 31 699 ₴







