Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EcoFlow |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 245 Вт*год |
| Интерфейсы | прикурювач, 1 х розетка 220 В, 1 x USB Type C, 2 x USB Type A |
| Артикул | EFRIVER3-UPS-EU-CBox |
| Вес (кг) | 3.55 кг |
| Особенности | З дисплеєм, чиста синусоїда |
| Період експлуатації | 3000 зарядів до 80% потужності |
| Мощность, Вт | 300 Вт |
| Назначение | для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 255 x 212 x 113 мм |
| Спосіб заряджання станції | мережа, авто (прикурювач) |
Информация для заказа
- Цена: 14 579 ₴








