Особливості:
- Велика ємність: 520 Вт*год / 140400 мА*год
- Чиста синусоїда змінного струму на виході
- Вихідна потужність змінного струму до 500 Вт, пікова потужність 1000 Вт.
- USB порт швидкого наснаження QC 3.0, порт Type-C
- Інтелектуальна система BMS, багаторівневий захист.
- Мінівентилятори, вбудовані з двох боків, швидко розсіюють тепло.
- Запускайте 11 пристроїв одночасно
Характеристики:
- Ємність: 520 Вт*год (140400 мА*год/3.7 В)
- Вихідна потужність змінного струму: 500 Вт (пікова 1000 Вт)
- USB порти: 1 x QC 3.0 (18 Вт); 2 x 5В/3.1А
- Порт Type-C: 1 x PD 18 Вт
- Порт постійного струму: 4 x 9-12.6 В/10 А (макс.)
- Автомобільний порт: 1 x 9-12.6 В/10 А (макс.)
- Вхід постійного струму (PV): 13 В-22 В
- Акумулятор: літій-іонний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Flashfish |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 520 Вт·год |
| Інтерфейси | прикурювач, 2 х розетка 220 В, 3 x USB Type A, 1 x USB Type C, 4 x DC-роз'єм |
| Артикул | P60 |
| Вага (кг) | 5.8 кг |
| Вихідна напруга | 14.8 В, 15 В, 16.8 В, 16 В, 17 В, 18 В, 19, 20 В, 12 В, 14.5 В |
| Мoдель | P60, 500W |
| Особливості | З дисплеєм, Power Delivery, QC швидка зарядка 3.0, Qi бездротова зарядка, З індикатором рівня заряду |
| Потужність, Вт | 500 Вт |
| Призначення | для смартфонів, для котлів |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель |
| Температурний режим роботи | - 10 °C до +40 °C |
| Час заряджання від мережі 220 В | 7 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 866 ₴










