PowerPlant G24 — надійна зарядна станція з LiFePO4 акумулятором на 2048 Вт-год, що забезпечує потужність 2 400 Вт. Завдяки цій електростанції ви зможете отримати енергію для живлення необхідних пристроїв у разі несподіваного відключення електроенергії. Наявність різних виходів потужності допоможуть живити все від ноутбуків до кондиціонерів.
PowerPlant G24 може живити більшість побутових та кухонних приладів, таких як блендери, електричні плитки, радіоприймачі, проєктори та багато іншого. При несподіваному відключенні подачі енергії він ідеально підійде для ролі домашньої резервної системи. Також він стане відмінним джерелом енергії для кемпінгу, кочового життя у будинку на колесах тощо.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2048 Вт·год |
| Інтерфейси | прикурювач, 3 х розетка 220 В, 2 x USB Type C, 1 x DC-роз'єм, 1 x XT60, 2 x USB Type A |
| Артикул | PB931392 |
| Вага (кг) | 34.2 кг |
| Вихідна напруга | 15 В, 18 В, 240 В, 120 В, 140 В |
| Особливості | З дисплеєм, Power Delivery, QC швидка зарядка 3.0, З ручкою, З ліхтариком, Швидке заряджання батареї |
| Потужність, Вт | 2400 Вт |
| Призначення | для великої побутової техніки, для будинку, для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 510 x 350 x 312 мм |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель, авто (прикурювач) |
| Час заряджання від мережі 220 В | 2.2 г |
- Ціна: 49 135 ₴










