Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 148 Вт*год |
| Интерфейсы | 1 х розетка 220 В, 2 x USB Type C, 1 x DC-роз'єм, 2 x USB Type A |
| Артикул | PB931415 |
| Вес (кг) | 1.58 кг |
| Выходное напряжение | 18 В, 30 В, 150 В |
| Мoдель | PP-425 40000mAh, PD 30W, AC 200W |
| Особенности | Power Delivery, QC швидка зарядка 3.0, З ручкою, З індикатором рівня заряду, З ліхтариком |
| Період експлуатації | від 500 зарядів до 80% потужності |
| Мощность, Вт | 200 Вт |
| Назначение | для смартфонів |
| Розміри | 111 x 88 x 231.9 мм |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель |
| Час заряджання від мережі 220 В | 4.5 г |
Информация для заказа
- Цена: 10 284 ₴










