Zotac ZBOX CI629 Nano - абсолютно новий неттоп, що забезпечує тиху роботу з потужним 6-ядерним 8-багатопотоковим процесором 13-го покоління Intel Core i3-1315U, графікою Intel UHD Graphics та інтерфейсом Thunderbolt 4. Компактний корпус об'ємом 1.79 літра та сучасний дизайн із двоколірною колірною гамою створюють відчуття позачасовості, щоб підкорити офіси та робочі простори безшумним і потужним комп'ютером. Завдяки монтажній пластині VESA, що входить до комплекту, систему можна легко встановити за сумісним дисплеєм або на стіні для більш універсального розміщення.
Компактний і функціональний
Компактні розміри ZBOX CI629 Nano поєднуються з безліччю вбудованих функцій швидкого під'єднання, як-от: WiFi 6, Bluetooth 5.2, Gigabit LAN і 2.5 Гбіт/с LAN. Він також може забезпечити чудову продуктивність завдяки можливості підтримки до 3 дисплеїв за допомогою HDMI 2.0b, DisplayPort 1.4 і DP через Thunderbolt. Наявність інтерфейсів Thunderbolt 4, USB 3.1 і SDXC Card Reader дає змогу легко передавати файли між пристроями.
Проста модернізація
У ZBOX CI629 Nano можна встановити до 64 ГБ швидкої пам'яті DDR5 5200/4800 МГц, 2.5-дюймовий HDD/SSD-диск і твердотільний накопичувач M.2 NVMe PCIe 4.0 x4 без особливих зусиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZOTAC |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 1315U |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 65 Вт |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ZBOX-CI629NANO-BE |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2 |
| Вбудована веб-камера | немає |
| Вбудовані колонки | немає |
| Виробник відеокарти | Intel |
| З підсвічуванням | Немає |
| Зовнішні порти і роз'єми | 2 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x Нeadphone, 1 х Microphone, 4 x USB 3.1, 1 x USB 2.0, 1 x USB Type-C, |
| К-ть потоків | 8 потоків |
| Колір | білий, чорний |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | CI629 nano / i3-1315U, 2.5" SATA/HDD SATA |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Мікрофон | немає |
| ОС | Без ОС |
| Обсяг оперативної пам'яті | без ОЗП MB |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Призначення | Barebone системи |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с, 10/100/1000/2500 Мбіт/с |
| Сікет | 1744 |
| Тактова частота | 5200 MHz |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип накопичувача | 1 х M.2 slot, без накопичувача, 1 x 2.5"(SATA3) slot |
| Тип пристрою | Неттопи |
| Тип процесора | Intel Core i3 |
| Частота процесора | 1.2 |
- Ціна: 19 160 ₴










