Потрібен комп'ютер, який забезпечить високу продуктивність в топових іграх і впорається з найбільш ресурсомісткими програмами? Знайомтеся — Vinga Odin D8620! Потужний процесор, ігрова відеокарта, продумана система охолодження — лише частина переваг моделі. Вона володіє достатньою обчислювальною потужністю для ігор класу ААА та комфортної роботи в професійних застосунках.
Процесори Intel Core Ultra 9 285K
Процесор Intel Core Ultra 9 285K – це потужний 24-ядерний процесор (16 ефективних та 8 продуктивних ядер), що використовується у збірці Vinga Odin D8620. Тактова частота в ефективному режимі становить 3.2 ГГц та 4.6 ГГц для продуктивного ядра, а для вирішення динамічних навантажень вона піднімається до 3.7 та 5.7 ГГц. Це можливе завдяки технології Turbo Boost. Але таке зростання продуктивності призводить до великого тепловиділення – 250 Вт. Щоб процесор не давав збоїв високих температур, використовується хороше охолодження.
До переваг Intel Core Ultra 9 285K належить 40 МБ кешу, підтримка 24 потоків, можливість використання швидкої оперативної пам'яті DDR5. Процесор дозволяє встановити ОЗУ DDR5 6400 МГц об'ємом до 192 ГБ.
Ігрова відеокарта GeForce RTX 5070 Ti
Vinga Odin D8620 гарантує гарне зображення як в іграх, так і при перегляді відео. Це заслуга відеокарти GeForce RTX 5070 Ti, яка вийшла у 2025 році.
RTX 5070 Ti — це передовий графічний прискорювач, створений на базі архітектури NVIDIA Blackwell. Інноваційні RT-ядра четвертого покоління та потужні тензорні ядра п’ятого покоління забезпечують проривні можливості нейронного рендерингу та максимальну продуктивність у найвибагливіших завданнях.
У відеокарті GeForce RTX 5070 Ti завдяки новій мікроархітектурі впроваджено елементи машинного навчання. Зокрема, технологія NVIDIA DLSS 4 забезпечує виняткову якість згладжування та покращує продуктивність. У результаті ви зможете насолоджуватися відтворенням відео у форматі 4K з частотою оновлення до 480 Гц або 8K з частотою 165 Гц завдяки підтримці DSC (Display Stream Compression).
Основні характеристики дискретної картки GeForce RTX 5070 Ti:
- частота за замовчуванням – 2.3 ГГц; максимальна – 2.45 ГГц;
- пам'ять GDDR7 об'ємом 16 ГБ;
- ширина інтерфейсу пам'яті – 256 біт.
Материнська плата на чипсеті Intel Z890
В основі материнської плати, яку встановлено в комп'ютер Vinga Odin D8620, лежить чипсет Intel Z890 з процесорним роз'ємом LGA 1851. Набір логіки підтримує функцію розгону процесора та інших компонентів. Це дозволить «вичавити» більше потужності з компонентів без апгрейда системи.
Оперативна пам'ять DDR5 32 ГБ
Комп'ютер з 32 ГБ оперативної пам'яті DDR5, яка функціонує на тактовій частоті 6000 МГц — найкраще рішення для архітекторів, інженерів, 3D-дизайнерів, завзятих геймерів і всіх, кому потрібно максимум продуктивності для вирішення найскладніших завдань. ПК забезпечує швидку одночасну роботу багатьох застосунків без втрати швидкодії.
Накопичувач SSD 1 ТБ
Комп'ютер з SSD на 1 ТБ — вибір користувачів, які не готові жертвувати ні швидкістю, ні вільним простором. На накопичувачі можна зберігати велику кількість даних. А завдяки тому, що SSD обробляє більше даних за секунду, ніж традиційний диск, файли запускаються миттєво. Це підвищує продуктивність системи та прискорює відгук на дії користувача.
Блок живлення 850 Вт
Блок живлення від компанії Vinga потужністю 850 Вт, який встановлено в комп'ютер, забезпечує стабільну роботу всіх компонентів системи. Завдяки модульному підключенню кабелів, ви зможете використовувати тільки ті дроти, які потрібні, від'єднавши зайві. Таким чином, вони не будуть створювати перешкод для циркуляції повітря. А справжні перфекціоністи зможуть організувати правильний, зручний і красивий кабель-менеджмент.
Комп'ютер орієнтовано на широкий спектр користувачів. У нього є всі шанси задовольнити потреби геймерів, а також стати правою рукою маркетологів, дизайнерів, IT-фахівців і CAD-проектувальників. Цій моделі можна довірити як складні обчислення, так і організацію дозвілля!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 285K |
| Графіка | |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 |
| Вбудована веб-камера | немає |
| Вбудовані колонки | немає |
| Виробник відеокарти | NVIDIA |
| З підсвічуванням | кулери з підсвічуванням, на передній панелі, на верхній панелі, на задній панелі, на процесорі |
| Зовнішні порти і роз'єми | 3 x DisplayPort, 1 х Audio combo port, 6 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 х Thunderbolt, 1 х HDMI, 2 x USB |
| К-ть потоків | 24 потоки |
| Кількість ядер процесора | 24 ядра |
| Матеріал корпусу | метал, скло, деревина |
| Мoдель | PBA Odin D8620 |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5070 Ti |
| Мікрофон | немає |
| ОС | Без ОС |
| Об'єм SSD | 1 Tb |
| Об'єм відеопам'яті | 16 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ MB |
| Охолодження | охолодження ЦП: СВО, охолодження корпусу: 4 x 120 мм ARGB вентилятора |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Потужність блока живлення | 850 Вт |
| Призначення | Ігрові |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000/2500 Мбіт/с |
| Сікет | 1851 |
| Тактова частота | 6000 Mhz |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип пристрою | Класичні |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 9 |
| Частота процесора | 3.2 |
- Ціна: 98 324 ₴





