Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Jackery |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1264 Вт·год |
| Інтерфейси | 2 х розетка 220 В, 2 x USB Type C, 1 x DC-роз'єм, 2 x USB Type A |
| Артикул | Explorer-1000PLS |
| Вага (кг) | 14.5 кг |
| Вихідна напруга | 18 В, 12 В, 5 В, 5/9/12 В, 230 В, 108 В |
| Мoдель | Explorer 1000 Plus 1264Ah |
| Особливості | З дисплеєм, З ручкою, Підтримка додаткової батареї, З ліхтариком, Швидке заряджання батареї |
| Період експлуатації | 4000 зарядів до 70% потужності |
| Потужність, Вт | 2000 Вт |
| Призначення | для великої побутової техніки, для будинку, для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 283 x 260 x 356 мм |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель, авто (прикурювач) |
| Температурний режим роботи | - 10 °C до +40 °C |
| Час заряджання від мережі 220 В | 1.7 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 717 ₴










