Choetech BS005 — надійна зарядна станція потужністю 1200 Вт, яка стане незамінним помічником на вулиці чи вдома у разі відключення електроенергії.
Оснащена входом/виходом змінного струму, входом/виходом постійного струму, трьома портами PD потужністю 20 Вт, одним портом PD потужністю 100 Вт, двома портами USB Type-A 5 В / 2,4 А, РК-дисплеєм. Завдяки такому широкому набору інтерфейсів ця станція може задовольнити будь-які потреби. Також має вбудоване світлодіодне підсвічування з трьома режимами освітлення: ліхтарик, SOS і стробоскоп.
BS005 можна заряджати трьома способами: за допомогою сонячної панелі (не входить у комплект), з входом змінного струму та з автомобільним зарядним пристроєм. Ця двонаправлена зарядна електростанція має величезний накопичувач енергії місткістю 300 000 мАг, тому її можна використовувати як резервну батарею чи аварійне джерело живлення для електронних пристроїв і приладів під час екстрених ситуацій, пікніків на природі чи важливої роботи свіжому повітрі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | CHOETECH |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 960 Вт·год |
| Інтерфейси | прикурювач, 2 х розетка 220 В, 4 x USB Type C, 2 x DC-роз'єм, 2 x USB Type A |
| Артикул | BS005 |
| Вага (кг) | 12,6 кг |
| Вихідна напруга | 220 — 240 В, 20 В, 220 В, 12 В, 5 В |
| Особливості | Протиударний, З дисплеєм, QC швидка зарядка 3.0, З ручкою, З ліхтариком, Швидке заряджання батареї |
| Період експлуатації | 3000 зарядів до 80% потужності |
| Потужність, Вт | 1200 Вт |
| Призначення | для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 38.6 х 31.7 х 22.5 см |
| Спосіб заряджання станції | сонячна панель, авто (прикурювач) |
| Температурний режим роботи | - 10 °C до +40 °C |
| Час заряджання від мережі 220 В | 2 г |
- Ціна: 39 019 ₴










