Vinga Mini PC V650 – це максимально компактний пристрій, з високою продуктивністью та низьким споживанням енергії. Комп'ютер можна використовувати як офісне робоче місце, як тонкий клієнт для терміналів, а також як мультимедійний пристрій для дому. У пристрої встановлений новітній процесор Intel, який забезпечить високу продуктивність та малу тепловіддачу. Продумана система вентиляції, міцні та якісні матеріали, гарантують надійну роботу в цілодобовому режимі навіть у найсуворіших умовах.
Потужна основа
Завдяки процесору Intel Core 10-го покоління, комп'ютер може похвалитися високою продуктивністю і малим тепловиділенням, що вкрай важливо для комп'ютерів малого форм-факторі. Інтегрована графіка Intel UHD Graphics дозволяє підключити декілька пристроїв з високою роздільною здатністю. Попередньо встановлено оперативна пам'ять DDR4 2666 МГц об'ємом до 32 ГБ, а так же накопичувач SSD об'ємом до 1 ТБ виведуть швидкодію вашої роботи на новий рівень.
Широкі мультимедійні можливості
Різноманітні порти передачі даних надають зручні і уніфіковані можливості підключення пристрою. Адаптери Bluetooth 4.0 і 802.11ac WiFi дозволяють позбутися проводів. Розташовані збоку корпусу порти USB 3.0 та USB Type-C забезпечують зручний доступ і мають високу швидкість передачі даних. Завдяки наявності HDMI і DisplayPort ви можете підключити кілька пристроїв для виведення більшого обсягу інформації. Більше немає необхідності згортати або закривати додатки.
Зручний для будь-яких цілей
Завдяки компактним розмірам і простоті установки Vinga Mini PC в можливо легко додавати пристрої та проводити швидке масштабування в залежності від зміни вимог до продуктивності. У комплекті є кріплення VESA (75х75, 100х100) для монітора.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi (802.11ac), Bluetooth 4.0 |
| Вбудована веб-камера | немає |
| Вбудовані колонки | немає |
| Виробник відеокарти | Intel |
| З підсвічуванням | Немає |
| Зовнішні порти і роз'єми | 1 x DisplayPort, 1 х Audio combo port, 2 x USB 2.0, 4 x USB 3.0, 1 x USB Type-C, 1 х HDMI, 1 x RJ45 |
| К-ть потоків | 8 потоків |
| Колір | Чорний |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мoдель | Mini PC V650 |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Модель процесора | 10310U |
| Мікрофон | немає |
| ОС | Без ОС |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ MB |
| Охолодження | активне охолодження |
| Покоління процесора Intel | 10-th generation |
| Потужність блока живлення | 65 Вт |
| Призначення | Для роботи та навчання |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Сікет | 1528 |
| Тактова частота | 2666 MHz |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип пристрою | Неттопи |
| Частота процесора | 1.7 |
- Ціна: 18 238 ₴








