Acer APS321 — зарядна станція потужністю 1800 Вт. Вона вирізняється високою функціональністю: до 13 виходів змінного та постійного струму дають змогу заряджати багато пристроїв одночасно. Крім того, станція має систему автоматичного резервування, що спрацьовує щонайбільше за 14 мс.
Особливості:
- компактний літій-залізо-фосфатний акумулятор (LiFePO4), який стане чудовим компаньйоном у мандрах;
- 12 або 13 виходів змінного та постійного струму для одночасного заряджання пристроїв;
- режим швидкого заряджання, що дає змогу повністю зарядити станцію за 90 хвилин;
- повне заряджання від сонячної батареї за 4–6 годин.
У разі несподіваного відключення енергії станція легко переходить у режим живлення від батареї. Місткий літій-залізо-фосфатний акумулятор (LiFePO4) у поєднанні з комплексним набором захисних функцій забезпечує надійне резервне живлення, коли виникає така потреба.
Нова станція вирізняється високою надійністю та універсальністю. Вона ідеально підійде поціновувачам туристичних походів, відпочинку та розваг на природі, а також клієнтам, які прагнуть забезпечити житло резервним джерелом живлення про всяк випадок. Ресурс акумулятора становить 3000 циклів заряджання, тому пристрій стане для користувачів надійним помічником у будь-якій справі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1229 Вт·год |
| Інтерфейси | прикурювач, 3 х розетка 220 В, 4 x USB Type A, 2 x USB Type C, 3 x DC-роз'єм |
| Артикул | APS321 |
| Вага (кг) | 22 кг |
| Вихідна напруга | 15 В, 20 В, 12 В, 5 В, 230 В, 9 В |
| Мoдель | APS321 1800W 1229Wh |
| Особливості | Power Delivery, QC швидка зарядка 3.0, З ручкою, Наскрізне заряджання, З ліхтариком, Швидке заряджан |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Призначення | для великої побутової техніки, для будинку, для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 432 х 270 х 300 мм |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель, авто (прикурювач) |
| Температурний режим роботи | - 20 °C до +45 °C |
| Час заряджання від мережі 220 В | 2 г |
- Ціна: 32 947 ₴










