Портативна сонячна електростанція Flashfish A301 використовує найінноваційніші у світі екологічно чисті енергетичні рішення, які дозволяють вам жити, мріяти та досліджувати світ без обмежень. Ця електростанція досить потужна, щоб живити вашу машину CPAP, планшети, ноутбуки, телевізори, ліхтарі, вентилятори, автомобільні прилади, смартфони, дрони, планшети, пристрої GPS, mp3, цифрові камери та багато іншого.
Особливості:
9 виходів резервного живлення задовольняють ваші потреби:
- 2 розетки змінного струму PURE SINE WAVE;
- 1 порт USB-C потужністю 100 Вт;
- 2 порти постійного струму;
- 2 порти USB-A;
- 1 порт QC3.0;
- 1 бездротова зарядна панель.
2 розетки змінного струму, резервна потужність 292 Втч з ємністю 292 Втч / 80000 мАг та вихідною потужністю змінного струму 320 Вт. Маючи 2 розетки змінного струму із чистою синусоїдою, Flashfish A301 може живити пристрої потужністю менше 320 Вт, такі як ноутбуки, дрони, невеликі морозильні камери, невеликі вентилятори тощо.
Літієва батарея ємністю 292 Втч A301 забезпечує достатню кількість енергії для роботи основних пристроїв протягом кількох годин залежно від фактичної потужності.
Порт PD 100 Вт: Flashfish A301 може постійно забезпечувати максимальну потужність 100 Вт через порт USB-C PD, що робить його досить потужним для супер-супершвидкого порту електронних пристроїв Type-C, це означає, що ваш телефон/iPad/ноутбук досягне 80% потужності протягом 30 хвилин.
Підійде для кемпінгу на відкритому повітрі, надзвичайних ситуацій, вечірки у саду тощо.
Примітка:
Коли батарея перезаряджається, виходи DC, PD та USB можуть використовуватися одночасно, але виходи AC і QC 3.0 залишаться ВИМКНЕНИМИ.
Будь ласка, заряджайте акумулятор один раз на 1 місяць, навіть якщо ви не використовуєте його.
Зверніть увагу, що вихідний порт змінного струму може заряджати пристрої потужністю менше 320 Вт; вихід постійного струму може заряджати пристрої загальною потужністю менше 168 Вт; Після перевищення портативний генератор енергії перейде в режим захисту і вимкнеться.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Flashfish |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 292 Вт*год |
| Інтерфейси | прикурювач, 1 х розетка 220 В, 3 x USB Type A, 1 x USB Type C, 2 x DC-роз'єм |
| Артикул | A301 |
| Вага (кг) | 3 кг |
| Мoдель | A301, 320W |
| Особливості | З дисплеєм, Power Delivery, QC швидка зарядка 3.0, Qi бездротова зарядка, З ручкою, З індикатором рі |
| Потужність, Вт | 320 Вт |
| Призначення | для смартфонів, для котлів |
| Спосіб заряджання станції | мережа |
| Температурний режим роботи | - 10 °C до +40 °C |
| Час заряджання від мережі 220 В | 3.5 г |
- Ціна: 10 789 ₴










